Mamy pierwsze zdjęcia smartfonów z Firefox OS!

Wczoraj informowaliśmy was o premierze pierwszego smartfonu z systemem operacyjnym Firefox OS. Mamy jego pierwsze zdjęcia!

Deutsche Telekom jest pierwszym operatorem świadczącym bezprzewodowe usługi telekomunikacyjne, który zaprezentuje na europejskim rynku smartfon z nowym systemem operacyjnym firmy Mozilla – Firefox. Smartfon Alcatel One Touch Fire będzie tego lata w sprzedaży w Polsce, a w pozostałych krajach Europy środkowo-wschodniej jeszcze w tym roku. Już od dłuższego czasu DT i Mozilla, wraz z innymi współpracującymi z nimi firmami, zajmują się opracowywaniem standardu otwartego oprogramowania (tzw. open source) dla systemów operacyjnych telefonów komórkowych. Nawiązana przez te dwie wiodące firmy współpraca ma na celu zwiększenie konkurencyjności na rynku oprogramowania urządzeń komórkowych, poszerzając tym samym możliwości wyboru klientów. Telefon komórkowy Alcatel One Touch Fire jest pierwszym urządzeniem oferującym tego rodzaju rozwiązania.

Więcej informacji znajdziesz we wczorajszym newsie.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.