Premiera Playstation 4, wersja skrócona

Karabiny, ogień, kontroler, emocje, społeczności, wspólna zabawa, dużo wyrazów, nic nie rozumiem: Sony Playstation.

Ok, dziś swoją premierę miała konsola Playstation 4. Może nie do końca premierę, bo jedyną informacją jaką udało mi się wyłapać z zalewu newsów jest to, że Sony wcale nie pokazało konsoli. Wiem, że coś tam się pozmieniało, że kontroler i że świeci. Jeżeli nic z tego nie rozumiecie – znakomicie, nie jestem sam.

Generalnie nie do końca przepadam za grami. Dzień, w którym pozbyłem się konsoli Playstation 3 zmieniając ją na rower, uważam za jeden z lepszych dni swojego życia.

Jeżeli też do końca nie rozumiecie po co siedzieć przez telewizorem poświęcając czas na gry, wymachując wirtualnym mieczem, zdobywając nic nie znaczące punkty, emocjonując się czymś co przy odrobinie logicznego myślenia kompletnie nie ma sensu – mam świetną wiadomość. Poniżej zapowiedź, która w pełni zaspokaja mój głód informacji dotyczący Sony Playstation 4. Serdecznie podziękowania dla VideoGamerTV, którzy znacznie poprawili mi humor.

PS. No dobra, drift 4×4 w Gran Turismo 5 był bardzo ok.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.