W tym miesiącu poznamy następcę PS3?

Według tytułu najnowszego teasera Sony już 20 lutego "zobaczymy przyszłość". PlayStation Meeting to ważne wydarzenie dlatego trudno nie spodziewać się zapowiedzi PS4.
Podczas ostatniej konferencji PlayStation Meeting, w styczniu 2011r. japoński koncern zapowiedział przenośną konsolę – PS Vitę, która do sprzedaży weszła rok później. Ranga tego wydarzenia jest bardzo wysoka, a biorąc pod uwagę powtarzające się ciągle plotki i doniesienia z branży nie tylko podające różne specyfikacje następcy PS3, ale także nawiązujące do gier, które są już tworzone na next-geny śmiało możemy przypuszczać, że 20 lutego Sony zapowie swój nowy, flagowy produkt.
Pamiętajmy jednak także o wypowiedzi Kazuo Hirai, który zaledwie dwa tygodnie temu obwieścił, że zanim pokaże światu PS4, poczeka na specyfikację konkurencji… Może na PlayStation Meeting z wielką pompą odsłoni się tylko baner z chwytliwym napisem reklamowym, a na szczegóły i pokaz możliwości, który (miejmy nadzieję) spowoduje opad naszych szczęk, przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Jeśli chcecie być na gorąco z wiadomościami o PlayStation Meeting tutaj możecie zapisać się do newsletter’a.

0
Źródło: VG24/7
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.