AOKP Build 6, czyli usprawniony Android 4.2.2

Jeżeli komuś z was Android wydaje się zbyt ograniczony, powinien koniecznie zapoznać się z jego ciekawą odmianą, czyli AOKP.

CyanogenMod to Android zbudowany prosto z kodu udostępnionego przez Google i uzupełniony o mnóstwo drobnych funkcji, których początkowo można nie dostrzec, ale już po chwili trudno bez nich korzystać z telefonu. Kto śmie w to wątpić, powinien zapoznać się z naszym

opisem CyanogenMod 10.1

.

AOKP to coraz bardziej rozpoznawalny i ceniony konkurent CyanogenMod. Ta odmiana Androida wyróżnia się jednak dalej idącymi zmianami, które da się zauważyć już po włączeniu telefonu. Najnowsza wersja oznaczona jako „Build 6” bazuje na Androidzie 4.2.2 i wprowadza kilka ciekawych funkcji oraz poprawia błędy wykryte w Build 5.

Dodano m.in. nowy interfejs paska nawigacyjnego oraz ekranu blokady dostępny w zakładce ROM Control. Ponadto od teraz ekran blokady obsługuje skórki, więc może wyglądać dokładnie tak, jak sobie życzymy. Pojawiły się też przesuwane przełączniki ustawień, obsługa WebGL w tablecie Nexus 10 oraz obsługa „daydream” przy ładowaniu bezprzewodowym. Poprawiono też ustawianie głośności i wprowadzono nową aplikację – Superuser. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnym

blogu AOKP

.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.