CyanogenMod: Nowa wersja odtwarzacza audio Apollo

O odtwarzaczu Apollo pisaliśmy już wielokrotnie. To podstawowa aplikacja muzyczna zainstalowana w CyanogenMod, czyli w nieoficjalnej odmianie Androida.

Każdy komu nie do końca pasuje oficjalny odtwarzacz Google Music powinien zapoznać się z tym, co oferuje Apollo. Odtwarzacz wprawdzie nie ma aż tylu opcji i funkcji, ale jak się okazuje to działa na jego korzyść. Nie musimy błądzić po opcjach, tylko szybko włączamy utwór, którego chcemy posłuchać.

Apollo jako osobna aplikacja swego czasu trafił też do Google Play, jednak ze względu na problemy natury prawnej szybko z niego zniknął. Choć aplikacja ma tam wrócić – wciąż nie wiadomo kiedy to nastąpi. Na szczęście jest on wciąż dostępny w CyanogenMod, gdzie obecnie doczekał się wydania 1.1.

Wraz z nową wersją zmienił się m.in. interfejs aplikacji, który teraz jest bardziej zgodny z wytycznymi Holo. Pojawiła się też funkcja sterowania z ekranu blokady oraz możliwość zmiany podstawowego koloru używanego w interfejsie. Zaktualizowano też tłumaczenia, dzięki czemu Apollo ma całkowicie spolszczony interfejs. Aplikację na tą chwilę można zainstalować tylko przez instalację na telefonie Androida CyanogenMod 10.1.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.