Dell XPS 10 nareszcie w Polsce!

Dell wprowadza na polski rynek tablet XPS 10, który cechuje mobilność i efektywność pracy w każdych warunkach. Rozbudowane funkcje dotykowe w połączeniu z systemem operacyjnym Windows RT sprawiają, że XPS 10 jest świetnym urządzeniem zarówno do pracy jak i rozrywki. XPS 10 cechują lekkość, niewielkie wymiary i, jak zapewnia producent, solidna obudowa zapewniająca znaczną wytrzymałość na uszkodzenia.

XPS 10 można wyposażyć w mobilną stację dokującą z klawiaturą. Dzięki temu użytkownik zyskuje możliwość pracy bez podłączonego zasilania przez 18 godzin, integrację funkcji klawiatury i panelu dotykowego oraz porty USB i HDMI. Układ klawiszy zgodny z systemem Windows 8 i duży panel dotykowy z obsługą wielu gestów umożliwiają szybkie pisanie w sposób typowy dla notebooka.

Tablet wyposażono w bezramkowy wyświetlacz HD, dwie kamery, głośniki stereofoniczne z dźwiękiem SRS i dodatkowymi funkcjami audio, trzy mikrofony oraz funkcję usuwania zakłóceń FluencePro. XPS 10 pozwala na wygodne korzystanie ze Skype, oglądanie filmów i słuchanie muzyki.

Parametry mające zapewnić szybkość operacji to:

  • dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 1,5 GHz
  • do 64 GB pamięci eMMC3
  • krótki czas uruchamiania dzięki zaawansowanej pamięci masowej eMMC

System Windows RT na tablecie XPS 10 z aplikacjami do pracy i rozrywki wyposażono w pakiet narzędzi biurowych, zoptymalizowany pod kątem obsługi dotykowej. Umożliwia to tworzenie, edycję i wyświetlanie plików programów Word, Excel, PowerPoint i OneNote bezpośrednio na tablecie, korzystając z funkcji dotykowych.

Dodatkowo tablet wyposażono w szereg aplikacji rozrywkowych takich jak Xbox Live oraz aplikacje muzyczne i wideo. Możliwa jest także wygodna integracja kont poczty e-mail i witryn sieci społecznościowych na kafelkach aktualizowanych w czasie rzeczywistym, na ekranie startowym. Podczas zapisywania plików w usłudze SkyDrive następuje ich automatyczna synchronizacja z chmurą, co pozwala uzyskiwać do nich dostęp przy użyciu dowolnego urządzenia z systemem Windows 8 połączonego z internetem.

Dell XPS 10 będzie dostępny na dell.pl i w sieci sklepów Komputronik, X-KOM, MediaMarkt i Saturn. Ceny:

  • Ze stacją dokującą: 2999 pln brutto
  • Bez stacji dokującej: 2299 pln brutto
0
Źródło: Dell
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.