Dokanałowe granie z Ameryki

NuForce, amerykański producent sprzętu audio, wprowadza do sprzedaży odświeżoną wersję swoich flagowych słuchawek dokanałowych: NE-700X oraz NE-700M.

Oba modele po raz pierwszy pojawiły się w sprzedaży na początku 2011 roku i spotkały się z przychylnymi opiniami. To zasługa 8-milimetrowego przetwornika zamkniętego w aluminiowej obudowie, która redukuje wibracje. W efekcie dźwięk jest ponoć niezwykle czysty, a przy tym nie pozbawiony głębokiego basu.

W nowej wersji NuForce NE-700X (dostępne w kolorze Aqua Silver) i NE-700M (wersja kolorystyczna Smoky Bronze) zastosowano wzmocniony kabel z kątową wtyczką mini-jack, który jest też bardziej odporny na szarpanie. Zmianie uległ także kształt pilota z wbudowanym mikrofonem – pojedynczy przycisk służący zarówno do kontroli połączeń głosowych, jak i obsługi muzyki, jest teraz większy i wygodniejszy w obsłudze. NuForce NE-700M są kompatybilne z produktami Apple’a oraz innymi smartfonami wykorzystującymi układ pinów w standardzie TRRS.

Do NE-700X i NE-700M dołączony jest zestaw akcesoriów w postaci zapasowego kompletu końcówek oraz pokrowca odpowiadającego kolorostycznie (srebrnego lub brązowego) danemu modelowi słuchawek.

Sugerowane ceny detaliczne to 199 zł (NE-700X) oraz 229 zł (NE-700M). Słuchawki są objęte gwarancją na terenie Polski.

0
Źródło: Audiomagic.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.