Film Video Foto 2013 za nami

Tegoroczne FVF, pomimo niesprzyjającej pogody odwiedziło 13.500 osób, które przez trzy dni imprezy miały możliwość zapoznania się z ekspozycją ponad 150 wystawców, wzięcia udziału w 60 różnych warsztatach, seminariach i spotkaniach oraz zobaczenia 8 wystaw fotograficznych. Dodatkowo, dzięki relacjom live Fotograficznego Programu Bez Nazwy targi "wirtualnie" odwiedziło 99 000 widzów.
Film Video Foto 2013

Film Video Foto 2013

Łódzkie targi Film Video Foto to jedyna i najważniejsza impreza branżowa w Europie Środkowo-Wschodniej, która skupia polskie i międzynarodowe grono wystawców – producentów sprzętu, oprogramowania i usługodawców. Tegoroczna, 16. edycja targów, podobnie jak poprzednia, odbyła się w nowym Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym przy Alei Politechniki 4. Nowoczesne, przestronne wnętrza hali zgromadziły w tym roku ponad 150 wystawców i szereg imprez towarzyszących, które wzbogaciły program FVF 2013.

Organizator FVF – Międzynarodowe Targi Łódzkie – wraz z partnerami i wystawcami targów na tegoroczną ich edycję przygotowali dla zwiedzających ofertę 60 różnych warsztatów, seminariów prezentacji i spotkań, które cieszyły się olbrzymią popularnością i nadliczbową frekwencją. W Łodzi można było zarówno poszerzyć swoje umiejętności uczestnicząc w warsztatach praktycznych np. fotografii ulicznej czy kulinarnej, wysłuchać prelekcji na temat praw autorskich w fotografii i filmowaniu lub spotkać się z guru fotografii Tomaszem Tomaszewskim czy Jackiem Boneckim. Dodatkową atrakcją zapewnioną przez firmę Sony była możliwość spotkania z polską ekipą Rajdu Dakar, której samochody, ciężarówki i quady stanowiły ekspozycję i często fotografowane obiekty na FVF 2013.

Zwiedzający targi mieli również możliwość zapoznania się z 8 różnymi cyklami wystaw fotograficznych w galeriach umieszczonych w foyer Centrum Konferencyjno

-Wystawienniczego. Kuratorami wystaw byli wystawcy, media, partnerzy i organizatorzy targów MTŁ.

Film Video Foto 2013 to również konkurs o Medal Targów. Trzy gremia jury przyznały wyróżnienia i medale za produkt w kategorii foto i video, oraz trzech nowych kategoriach: album, fotoksiążka, ramka i oprawa. Spośród 93 zgłoszeń w pięciu kategoriach wyróżnionych zostało 11 produktów oraz 11 kolejnych produktów, które otrzymały targowe medale. Szczegółowe wyniki można znaleźć na stronie FVF.

Podobnie jak w ubiegłym roku, targi można było odwiedzić również wirtualnie dzięki relacjom Fotograficznego Programu Bez Nazwy – patrona FVF 2013. Transmisja na stronie bankier.tv nadawana przez trzy targowe dni, codziennie od 10:00 do 17:00 odnotowała 99 000 odsłon!

Więcej informacji na temat FVF 2013 można znaleźć na stronie internetowej FVF 2013.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.