Futurystyczne słuchawki Monster DNA

Słuchawki Monster były do tej pory utożsamiane z serią Beats by Dr. Dre. Tym razem na półkach sklepowych pojawił się ekskluzywny model DNA, będący samodzielnym projektem firmy.

Słuchawki Monster DNA miały swoją światową premierę podczas wręczania nagród MTV Video Music Awards, zaś pod koniec ubiegłego roku zadebiutowały na rynku europejskim. Słuchawki trafiły do Polski, a ich dystrybutorem jest firma Hama.

Są one oferowane w dwóch wersjach, dousznej oraz nausznej. Szczególnie efektownie prezentuje się ten drugi model, przyciągający wzrok swoim futurystycznym wyglądem. Monster DNA występuje w czterech zestawach kolorystycznych: biało-szarym, czarno-szarym, niebiesko-szarym, biało-niebieskim. Dystrybutor zapewnił nas również (niestety, póki co musimy wierzyć na słowo), że producent zadbał również o solidną konstrukcję, bardzo elastyczny i wytrzymały pałąk, który ma zapewnić długą żywotność urządzenia.

Wyróżnikiem modelu Monster DNA są podwójne gniazda wejściowej MusicLink. Ich zastosowanie pozwala połączyć ze sobą kilka par słuchawek i dzielić się muzyką z przyjaciółmi. Słuchawki posiadają również mikrofon do prowadzenia rozmów poprzez telefony komórkowe. Monster DNA dostarczają, jak nas poinformował dystrybutor, neutralną barwę dźwięku i powinny zaspokoić wymagania większości fanów muzyki, a zwłaszcza ceniących pop i nowoczesne brzmienia. Co ciekawe, słuchawki ponoć wydają na tyle mocny i wyrazisty dźwięk, że można słuchać muzyki, trzymając je na szyi. Badania przeprowadzone przez producenta wykazały, że 80% młodzieży w USA używa słuchawek nie tylko do odsłuchu muzyki ale również jako ozdobę nosząc je na szyi…

Douszne słuchawki Monster DNA to propozycja skierowana przede wszystkim dla osób aktywnych, uprawiających poranne biegi, jazdę na rowerze itp. Słuchawki, jak zapewnia nas dystrybutor, mocno trzymają się w uchu i są ponoć wygodne w użytkowaniu. Ich uniwersalne brzmienie dopasowane jest, jak jesteśmy zapewniani przez Hamę, praktycznie do każdego rodzaju muzyki. Słuchawki zostały przystosowane do współpracy z telefonami komórkowymi pracującymi pod kontrolą systemów operacyjnych Android oraz iOS, co umożliwia sprawną realizację połączeń telefonicznych bez użycia rąk. Douszna wersja Monster DNA dostępna jest w dwóch kolorach – białym oraz czarnym.

Ceny:

  • Słuchawki Monster DNA nauszne – 799 złotych
  • Słuchawki Monster DNA douszne – 399 złotych
0
Źródło: Hama
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.