Nauka języków obcych? Ucz się online!

E-kursy równie skuteczne, a uczysz się kiedy chcesz.

Jedną z rzeczy, do których dąży większość z nas, jest znajomość języków obcych. Każdy pracodawca poszukuje teraz jedynie pracowników władających co najmniej jednym językiem, a każdy chciałby też móc spokojnie porozumiewać się z obcokrajowcami podczas wakacji. Niestety, na co dzień brakuje nam czasu i sił, by po zajęciach i pracy jeździć jeszcze na kursy językowe i spędzać godzinę lub więcej czasu na lekcji.

Na szczęście są liczne kursy online, które zyskują coraz większą popularność, nie tylko wśród studentów. Jakie są ich zalety? Korzystasz z nich, gdzie chcesz i kiedy chcesz, wystarczy mieć dostęp do internetu. Na naukę poświęcasz czas tylko wtedy, gdy masz na to siłę i ochotę. Co więcej, program nauczania realizujesz we własnym tempie, dostosowanym do twoich własnych możliwości, a nie do całej grupy innych uczniów.

Jakie są wady kursów online? Nie każdy jest w stanie uczyć się bez nauczyciela, który cały czas czuwa nad naszym rozwojem. Choć ten argument staje się powoli coraz mniej aktualny. W kursach językowych jednej z platform internetowych do nauki języków obcych, Multikurs.pl, program jest ułożony tak, by różnorodne kursy i ćwiczenia z powodzeniem zastąpiły nauczyciela.

Kursy intensywne Multikurs.pl (w ofercie aż 9 języków – angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, rosyjski, chiński, japoński, arabski) nauczą gramatyki, słownictwa, rozumienia ze słuchu i czytania w obcym języku.

Kursy „słówkowe” nauczą tysięcy słówek dzięki innowacyjnemu Systemowi Inteligentnych Powtórek. Dzięki animowanemu kursowi konwersacyjnemu, poznasz słownictwo potrzebne w najczęstszych sytuacjach komunikacyjnych. W ofercie Multikurs.pl znajdziesz także programy z bestsellerowej serii „Profesor”, m.in. „Profesor Henry” i „Profesor Klaus”. Wszystko w wersji online!

Więcej informacji o multikursie znajdziecie na www.multikurs.pl lub na facebookowym profilu.

Wróćcie na Chip.pl o 18:00! W konkursie do wygrania będą trzy 12-miesięczne kursy internetowe w dowolnie wybranym języku!

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News