Nokia Lumia nie tylko dla koneserów…

Niezwykłe muzyczne akcesoria Nokii są już dostępne w Polsce!

Nokia Purity Pro

Nokia Purity Pro

Bezprzewodowe słuchawki Nokia Purity Pro (BH-940) powstały w wyniku współpracy Nokia z firmą Monster. Wystarczy rozłożyć słuchawki, dotknąć nimi telefon i rozpocząć odtwarzanie muzyki bez konieczności podłączania kabla. Użytkownik ma także możliwość wyboru połączeniea przewodowego, np. w sytuacji, gdy korzystanie z Bluetooth jest niedozwolone. Technologia Monster audio HD oraz funkcja aktywnego tłumienia hałasu (ANC) zapewnić powinny dobry dźwięk w każdych warunkach. Dodatkowo, Nokia Purity Pro, według zapewnień Nokii, dostarczają niskie basy a także wyraźne średnie i wysokie tony. Słuchawki zapowiadają się na wygodne w użyciu dzięki zintegrowanemu systemowi głośności i obsługi połączeń telefonicznych. Miękkie poduszki nauszne zapewnić mają wysoki komfort nawet przy kilkugodzinnej sesji muzycznej. Ponowne złożenie słuchawek spowoduje ich wyłączenie. W zestawie znajduje się pokrowiec, który ułatwia bezpieczne przechowywanie akcesorium.

Nokia Purity Pro są kompatybilne ze wszystkimi telefonami, odtwarzaczami muzycznymi i innymi urządzeniami wyposażonymi w Bluetooth Stereo. W miejscach, w których nie można używać Bluetooth lub w sytuacji, gdy rozładuje się bateria urządzenia, użytkownik może skorzystać z kabla ze złączem 3,5 mm w standardzie UHJ będącego częścią zestawu Nokia Purity Pro. Słuchawki można kupić w kolorze czarnym, białym, żółtym i czerwonym w cenie 1199 PLN. Ich wymiary to 290 x 40 x 200 mm przy wadze 180 g.

Nokia JBL PowerUp – muzyka pełna energii!

Użytkownicy stawiający na innowacyjne a przy tym praktyczne rozwiązania być może docenią głośnik Nokia JBL PowerUp (MD-100W). Jest to utrzymana w stylu retro stacja dokująca, która umożliwia odtwarzanie muzyki przy jednoczesnym ładowaniu baterii telefonu w sposób bezprzewodowy. Wystarczy dotknąć głośnik telefonem z technologią NFC, aby nawiązać połączenie między urządzeniami:

Nokia JBL PowerUp dostarcza dźwięk stereo oraz energię dla wszystkich ładowanych bezprzewodowo urządzeń w standardzie Qi. Głośnik ten to także, według zapewnień Nokii, najwyższej jakości materiały oraz unikalne wzornictwo, które ma sprawić, że urządzenie sprawdzi się również w designerskich wnętrzach.

Nokia JBL PowerUp dostępny jest w kolorze białym, czarnym i niebieskim w cenie 1199 PLN. Jego wymiary to 280 x 145 x 115mm przy wadze 1,59 kg. Akcesorium jest kompatybilne ze wszystkimi telefonami, odtwarzaczami muzycznymi oraz innymi urządzeniami wspierającymi Bluetooth lub posiadającymi złącze audio 3.5mm a także z urządzeniami z logo „Qi” oznaczającym kompatybilność z bezprzewodowym ładowaniem oraz urządzeniami Nokia wyposażonymi w technologię NFC.

Nokia JBL PlayUp – podziel się kolorem swoich ulubionych utworów

Nokia JBL PlayUp
Nokia JBL PlayUp

Dla wszystkich użytkowników chcących dzielić się swoją muzyką z przyjaciółmi, uatrakcyjnić rodzinne przyjęcie lub wypad za miasto stworzony został przenośny bezprzewodowy głośnik JBL PlayUp (MD-51W), dzięki któremu każdy może zabrać swoje ulubione piosenki, gdzie tylko chce. Wystarczy dotknąć głośnik telefonem z technologią NFC, aby sparować urządzenia i cieszyć się dźwiękiem rozchodzącym się w promieniu 360 ̊. Akcesorium może odtwarzać muzykę aż przez 10 godzin przy 60% głośności, a zasięg jego działania to nawet 10 metrów. Dzięki futerałowi głośnik można łatwo transportować. Model ten to także ciekawe wzornictwo i kolory. Urządzenie dostępne jest obecnie w czterech wersjach: białej, czarnej, żółtej i niebieskiej w cenie 599 PLN. Jego wymiary to 118 x 118 x 128mm przy wadze 760g. Głośnik jest kompatybilny z telefonami, odtwarzaczami muzycznymi oraz innymi urządzeniami wyposażonymi Bluetooth lub w złącze 3.5mm audio a także z urządzeniami Nokia z technologią NFC.

Do wszystkich wymienionych wyżej produktów użytkownik może samodzielnie wgrać najnowsze oprogramowanie dostępne na stronie Nokia.com. Dodatkowo, kafel na ekranie smartfonu z Windows Phone 8, który pojawia się podczas pierwszego parowania telefonu z akcesorium, pozwala na personalizację ustawień.