Chmura to zło? Być może, ale najpierw dowiedz się czym właściwie ona jest

Orbizer otwiera nowe możliwości dzięki Oktawave

Cloud computing dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Cloud computing dla MŚP

Cloud computing dla MŚP

Orbizer (www.orbizer.com) jest przykładem kompleksowego rozwiązania, które oprócz zarządzania projektami i sprzedażą, umożliwia delegowanie zadań, obsługuje obieg dokumentów, jak również kontrolę zasobów i kosztów. Cechą nowej usługi jest także możliwość konfiguracji i dostosowania wszystkich obiektów w systemie poprzez nadawanie im indywidulanych kategorii oraz statusów.

Platforma składa się z czterech podstawowych modułów: Projekty, Klienci, Zasoby i Dokumenty – a jej elastyczność umożliwia wprowadzenie dedykowanych wdrożeń uwzględniających specyficzne potrzeby biznesowe firm.

Aplikacja jest oferowana w trzech pakietach cenowych (Basic, Premium oraz Dedicated) uzależnionych od liczby użytkowników oraz potrzeb biznesowych. W wersji Dedicated Softhis oferuje przygotowanie specjalnej, indywidualnej wersji, dostosowanej pod specyficzne wymagania biznesowe firmy.

Ponadto, istnieją trzy warianty korzystania z aplikacji: chmura publiczna, prywatna oraz wdrożenie dedykowane. Każdy zainteresowany może skorzystać z testowego dostępu w pakiecie Premium przez okres 100 dni. Wystarczy założyć konto użytkownika lub zarejestrować się z wykorzystaniem konta Google. Orbizer jest dostępny dla użytkowników od 7 marca 2013 w języku polskim i angielskim.

Zaplecze infrastrukturalne nowego przedsięwzięcia zapewnia Oktawave – polska chmura uruchomiona przez K2 Internet S.A. Dzięki zastosowaniu, jak jesteśmy zapewniani, nowoczesnych serwerów oraz rozwiązań technologicznych Oktawave, platforma Orbizer uzyskała ponoć zupełnie nowe możliwości:

  • autoskalowalność – architektura będzie uwzględniała zmieniającą się skalę programów oraz klientów i umożliwi dopasowanie infrastruktury do obsługi zwiększających się wolumenów danych,
  • wysoką wydajność, stabilność i dostępność systemu z zachowaniem szybkości ładowania
  • bezpieczeństwo danych i rozbudowane zaplecze backupowe.