Szef T-Mobile: Przestańcie w końcu pieprzyć

John Legere ostro krytykuje olbrzymi bałagan, ceny oraz 2-letnie kontrakty.

Impreza odbyła się w Nowym Jorku, a pan Legere mocno krytycznie podszedł do tego, co oferują konkurencyjne sieci komórkowe – Verizon, AT&T oraz Sprint. Być może z powodu szczerych chęci, a być może dlatego, że T-Mobile w USA wciąż nie jest tak duży, jak wspomniani konkurenci i coś z tym trzeba zrobić.

„Operatorzy są dla ciebie wyjątkowo mili… raz na 23 miesiące” z czym trudno się nie zgodzić. Ponadto szef firmy dodaje, że „To jest największa kupa gówna, jaką widziałem w całym swoim życiu. Czy masz pojęcie jak dużo płacisz?”. To słowa, jakimi pan Legere skrytykował swoich konkurentów za nakłanianie klientów do podpisywania 2-letnich kontraktów.

Ponadto twierdzi on, że „Nie ma ani jednej osoby na świecie, która wie jak działa ten cały bałagan”. Wygląda na to, że amerykański T-Mobile w założeniach ma być lekarstwem na skomplikowane, niejasne i długie kontrakty z operatorami. Być może kiedyś i my doczekamy kiedyś przejrzystych warunków umowy i możliwie najprostszej kontroli wydatków, ale to chyba jeszcze nie teraz.