TABLETka mocy od Irivera

Kultowy producent odtwarzaczy muzycznych wkracza na nowy rynek!

ITQ700 to wydajna maszyna multimedialna, dzięki zastosowaniu bardzo zaawansowanej platformy sprzętowej Nvidia Tegra 3, wykorzystującej 4 rdzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz i wydajnego układu graficznego ULP GeForce. Za oszczędzanie energii odpowiada piąty, osobny rdzeń procesora który wykorzystywany jest w mniej zasobożernych procesach takich jak słuchanie muzyki czy przeglądanie prostych stron www. Tablet potrafi działać nawet do 10h przy maksymalnej jasności i ciągłej wielozadaniowej pracy. Dzięki zastosowaniu 1GB pamięci RAM możemy korzystać z wielu programów równocześnie, wygodnie przełączając się między nimi.

Wyrenderowany obraz zobaczymy na siedmiocalowym ekranie o rozdzielczości 1280×720 pikseli. Zastosowana w ITQ700 technologia IPS pozwala na oglądanie multimediów niemal pod dowolnym kątem. IPS to także głęboka czerń i dobrze nasycone kolory. Wygodę obsługi zapewnia warstwa dotykowa z obsługą pięciopunktowego dotyku.

ITQ700 pracuje pod kontrolą systemu Android Jelly Bean w wersji 4.1.1 z obsługą aktualizacji z poziomu urządzenia. Otwartość systemu Android pozwala na dopasowanie tabletu do potrzeb użytkownika poprzez instalację aplikacji i gier z których chcemy korzystać, bez zapełniania pamięci niepotrzebnymi dodatkami. Dodatkowym atutem jest wsparcie ze strony Tegra Zone dzięki któremu znane nam gry, możemy pobrać z dodatkowymi efektami graficznymi dedykowanymi urządzeniom na platformie Nvidii.

Zastosowanie WiFi umożliwia nam łączenie się z siecią w domu, pracy, restauracji czy pociągu. Bluetooth pozwala wykorzystać bezprzewodowe słuchawki a dzięki GPS zawsze trafimy do celu. ITQ700 posiada również wbudowaną 2 megapikselową kamerę do wideo rozmów, z możliwością robienia zdjęć w panoramie oraz nagrywania filmów w Full HD.

16GB wbudowanej pamięci na aplikacje i multimedia można rozszerzyć o dodatkową kartę Micro SD, dzięki temu nie zabraknie nam miejsca na nasze pliki.

Cena tabletu Iriver ITQ700: 899 zł (z VAT)