10-calowy MeMO Pad Smart z Tegrą 3 dostępny już w Polsce

A na pokładzie Android 4.1 Jelly Bean.

MeMO Pad Smart to tablet z ekranem IPS o przekątnej 10,1 cala i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, wyposażony w wydajny, czterordzeniowy procesor Nvidia Tegra 3. Urządzenie posiada wbudowane głośniki stereo i technologię SonicMaster, dwie kamery: tylną (5 MP) z lampą LED oraz przednią (1,2 MP), 1 GB pamięci RAM, wbudowaną pamięć 16 GB, którą można rozszerzyć o 32GB, a także złącze HDMI, Bluetooth, moduł GPS oraz akumulator o pojemności 5070 mAh. Tablet mierzy 10 mm grubości, zaś waży 580 gramów.

Folio Key to opcjonalny dodatek w postaci składanego, ochronnego pokrowca dla MeMO Pad Smart. Posiada wbudowaną klawiaturę bluetooth, a wykonany jest z lekkiej mikrofibry i wyposażony w magnetyczny zaczep. Folio Key posiada też podstawkę, która utrzymuje wyświetlacz pod wygodnym kątem podczas oglądania filmów i pisania. Klawiatura korzysta z własnej baterii, która pozwala nawet na miesiąc pracy bez konieczności ładowania.

MeMO Pad Smart jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych (niebieski, biały, różowy) w cenie 1299 zł. Folio Key kosztuje 339 zł.