Biznesowe torby na laptopy, etui na tablety

Od marca do oferty marki Colorovo dołączają biznesowe torby na laptopy oraz etui na tablety. W planach jest również wprowadzenie produktów z kategorii "Dom i Biuro" oraz "Elektronika użytkowa".

Marka Colorovo po debiutach tabletów z serii CityTab zdecydowała się uzupełnić ofertę elektroniki użytkowej o akcesoria do laptopów i tabletów. W ofercie znalazły się biznesowe torby na laptopy o przekątnych ekranu 14,2, 15,6, a także 17,3 cala. Dodatkowo w związku z nowymi modelami tabletów CityTab w ofercie będzie można znaleźć pokrowce i etui zarówno na mniejsze, 7-calowe tablety, jak i na większe 10-calowe, czyli m.in. na tablet CityTabVision.

Seria toreb do urządzeń mobilnych wyróżnia się ciekawym wzornictwem, projektem kieszeni i wysoką jakością wykonania. W ofercie każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie od klasycznego modelu biznesowego Sigma, poprzez torbę zaprojektowaną z myślą o żeńskiej części użytkowników, aż po stylową torbę dedykowaną dla mniejszych urządzeń typu tablety – Smart.

W ofercie dostępny jest m.in. model torby na laptopa Sigma. To biznesowa propozycja na laptopa o przekątnej ekranu 17,3″. Doskonale sprawdzi się w codziennej eksploatacji, jak również, w wyjazdach służbowych. Dużą zaletą są pojemne kieszenie, które pomieszczą nie tylko, dużych rozmiarów laptop, ale również, akcesoria, okablowanie i rzeczy osobiste.

Ciekawą propozycją, tym razem dla Pań, jest torba Black Diamond specjalnie zaprojektowana z myślą o kobietach, w oparciu o najnowsze trendy mody. Łączy w sobie szyk i elegancję, a dodatkowo świetnie zabezpiecza sprzęt komputerowy. Posiada wiele przegródek, gdzie można schować przeróżne akcesoria. Wyróżnia ją ciekawy design i kolorystyka.

Dla młodych ceniących wolność posiadaczy tabletów marka Colorovo przygotowała serie etui Smart. Są to mobilne torby przenośne o przekątnej ekranu do 10,1″. Schowasz w niej nie tylko tablet, ale również akcesoria i rzeczy osobiste. Dzięki temu na spacerze, wycieczce, w pracy czy w szkole, najpotrzebniejszy sprzęt można mieć zawsze przy sobie. Akcesoriom do tabletów przyświeca hasło: „Bądź mobilny. Bądź Smart!”

0
Źródło: Colorovo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.