Dwurdzeniowy tablet z ekranem IPS za nieduże pieniądze

Colorovo wprowadza do swojej oferty nowy tablet z linii CityTab - Vision. Urządzenie oparto na dwurdzeniowym procesorze i wyposażono w ekran HD.

Dzięki wydajnemu, dwurdzeniowmu procesorowi (Cortex-A9) z taktowaniem 1,6GHz i 4-rdzeniowej akceleracji 3D z taktowaniem 400 MHz, oglądanie filmów w jakości HD i korzystanie z zaawansowanych graficznie gier nie stanowi dla nowego tabletu Colorovo najmniejszego problemu. Tablet dysponuje 1 GB pamięci RAM, Bluetoothem 4.0 oraz dwiema kamerami (2MP z tyłu).

Dodatkowo wygodę użytkowania podwyższa pojemna – 7000 mAh – bateria, która wystarcza na ponad 6 godzin ciągłego użytkowania oraz 10-punktowa matryca IPS o rozdzielczości 1200×800 pikseli. Wbudowane 8 GB pamięci można rozszerzyć o kolejne 32GB za pomocą karty SD, natomiast łączność z Internetem zapewnia karta Wi-Fi 802.11 b/g/n. Ponadto system umożliwia obsługę zewnętrznego modemu 3G.

Urządzenie posiada dwa głośniki stereo umieszczone od frontu, po bokach ekranu, co wyróżnia je spośród innych tabletów. Jak przekonuje producent, jest to lepsze rozwiązanie, gdyż dźwięk z odtwarzanych multimediów biegnie prosto do uszu, a nie rozchodzi się w przeciwnym kierunku lub w bok.

Nowy model mierzy 9,3 mm grubości, zaś waży 610 gramów. Nad wszystkim czuwa system operacyjny Android w wersji 4.1 Jelly Bean.

Marka Colorovo przewiduje, że cena urządzenia dla klienta końcowego będzie oscylować w granicach 799 zł. Tablet znajdziemy w wielkopowierzchniowych sieciach detalicznych, jak również w sklepach internetowych.

0
Źródło: Colorovo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.