GoPro HERO3 Black Edition nareszcie w Polsce!

Poprzednie modele tej kamery zyskały sympatię wśród miłośników dynamicznej przygody oraz uprawiania sportu: można ją bez problemu wykorzystać podczas ekstremalnej jazdy rowerem, uwiecznienia ewolucji na deskorolce i w czasie nurkowania.
GoPro HERO3 Black Edition

GoPro HERO3 Black Edition

GoPro HERO3 Black Edition zadebiutowała właśnie w ofercie Vobis Digital. Na polskim rynku cieszy się już niemałą sławą, a nakręcone nią krótkie filmy, zazwyczaj szybko stają się hitami w serwisach video oraz mediach społecznościowych. Ich przykłady możemy zobaczyć chociażby za pośrednictwem wyszukiwarki YouTube.

A to wszystko za sprawą funkcjonalności, jaką oferuje ta kamera, bardzo mocno odstającej od standardów dostępnych na bardzo zbliżonym poziomie cenowym, czyli poniżej 2000 zł. Umożliwia ona przede wszystkim, rejestrację materiału wideo (plus audio), nawet w rozdzielczościach powyżej standardu FullHD/1080p, czyli 4K.

Dodatkowe opcje, m.in. dostęp do szerokiej gamy szybkości zapisu klatek obrazu na sekundę (do 240 FPS), pozwalają na wykorzystanie w filmach efektownych technik takich jak slow-motion i timelapse.

Cała serię kamer GoPro HERO3 charakteryzuje wyjątkowo wysoka trwałość obudowy oraz poszczególnych elementów, czyli minimalna podatność na uszkodzenia, przy zachowaniu niskiej wagi urządzenia: 100 g z obudową wodoszczelną. To sprawia, że kamerę możemy przymocować np. do samochodu albo roweru oraz wygodnie (zdalnie) używać podczas kręcenia dynamicznych sekwencji: na ziemi, w powietrzu i pod wodą.

W zestawie dostajemy pakiet akcesoriów, m.in. wodoszczelną obudowę (do 60 m) oraz pilota Wi-Fi. Cena: 1899 zł, gwarancja 24 miesiące.

0
Źródło: Vobis
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.