Kompakt-wyścigówka od Samsunga już do kupienia

Samsung Electronics ogłosił wprowadzenie do sprzedaży w Polsce najnowszego kompaktowego aparatu systemowego NX300. Nowy model wyróżnia się ponadprzeciętną szybkością. Czas reakcji migawki pozwala fotografować z szybkością nawet do 8,6 klatki na sekundę.

Flagowy systemowy aparat Samsung NX300 wchodzi do sprzedaży na terenie Polski pod koniec kwietnia. Aparat wyposażono w hybrydowy autofocus, który pozwala, jak zapewnia Samsung, błyskawicznie i precyzyjnie ustawiać ostrość. NX300 może fotografować z szybkością do 8,6 klatek na sekundę, przy czasie działania migawki wynoszącym 1/6000 sekundy. Zdjęcia możemy przy tym kadrować na odchylanym, dotykowym wyświetlaczu AMOLED, który zapewnia podgląd w nietypowych sytuacjach. Co więcej, aparat NX300 w połączeniu z obiektywem NX 45 mm F1,8 2D/3D to pierwszy na świecie jednoobiektywowy system tego typu, który umożliwia rejestrowanie trójwymiarowych zdjęć i wideo.

NX300 to nowy flagowy aparat systemowy Samsung, który dzięki swoim parametrom technicznym i bardzo ciekawemu wzornictwu zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Aparat umożliwi fotografowanie bardzo trudnych i dynamicznych scen, a jednocześnie dzięki stosunkowo niedużemu rozmiarowi będzie mógł stać się codziennym towarzyszem każdego fotografa — powiedział Tomasz Malasek, Product Manager kategorii FOTO w Samsung Electronics Polska.

Samsung NX300 jest również ciekawą propozycją dla zaawansowanych użytkowników, którzy preferują przy fotografowaniu korzystanie z preselekcji czasu lub przesłony, a także ustawień w pełni manualnych. Dzięki technice i-Function i wyposażonej w nią całej gamie obiektywów obsługa zaawansowanych trybów aparatu ma być prostsza i szybsza. Samsung NX300 wyposażono w wiele funkcji tematycznych, które umożliwią także początkującym fotografom robienie dobrych zdjęć w różnych sytuacjach. Aparat zaprogramowano tak, żeby dobrał optymalne parametry czasu naświetlania i wielkości przesłony w zależności od tego czy osoba fotografująca będzie chciała zrobić m.in.: portret, krajobraz, zdjęcie w ruchu, makro czy portret artystyczny.

Za sprawą łączności bezprzewodowej Wi-Fi i NFC model NX300 umożliwia m.in. umieszczanie zdjęć bezpośrednio na portalach społecznościowych, internetowych dyskach lub też łatwe i szybkie przesyłanie ich do smartfonu dzięki funkcji AutoShare.

NX300 jest dostępny w kolorze brązowym, białym lub czarnym, z kontrastującymi srebrnymi metalowymi krawędziami.

Sugerowane ceny urządzeń:

  • Aparat Samsung NX300 z obiektywem 18-55mm III F3.5-5.6 OIS: 3 299 zł
  • Obiektyw NX 45 mm F1,8 2D/3D: 1699 zł
0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.