Komputer Samsunga typu „wszystko w jednym”

Urządzeniem można sterować za pomocą gestów dłoni a także dotykiem dzięki 10-punktowej matrycy wielodotykowej i preinstalowanemu systemowi operacyjnemu Windows 8. Posiadacze tego komputera mogą też docenić specjalną aplikację z przepisami słynnego szefa kuchni Jamiego Oliver'a z której można korzystać na ekranie w jakości Full HD.

Najnowszy AIO Samsunga z Windows 8 wykorzystuje nowoczesne funkcje nawigacji, takie jak sterowanie komputerem za pomocą 10-punktowej matrycy dotykowej lub wydawanie poleceń za pomocą gestów dłoni.

W skład zestawu komputera AIO DP700A7D wchodzi bezprzewodowa klawiatura bez klawiszy numerycznych i mysz. Cztery skróty klawiszowe Windows 8 gwarantują też szybki dostęp do najczęściej używanych funkcji.

Gwarancją wysokiej wydajności ma być procesor Intel Core i7-3770T oraz 8 GB pamięci RAM. Procesor graficzny AMD Radeon HD7850M i dysk twardy – HDD o pojemności 1 TB pozwalają cieszyć się treściami w szerokiej gamie formatów i umożliwiają płynne odtwarzanie, edytowanie, tworzenie i zapisywanie treści. Aby sprostać wymaganiom użytkowników w zakresie jakości dźwięku, All-In-One PC wyposażony został w zestaw dwóch głośników o łącznej mocy 14-wat.

Wbudowany tuner cyfrowy i duży ekran o przekątnej 27″, który zapewnia kąt widzenia 178 stopni, AIO DP700A7D z powodzeniem może więc też pełnić funkcję nowoczesnego, interaktywnego telewizora. Komputer posiada wbudowany napęd optyczny DVD.

Użytkownicy komputera Samsung AIO Serii 7 z systemem Windows 8 zyskują wyłączny dostęp do aplikacji z przepisami słynnego kucharza, Jamiego Olivera. Unikalną funkcją aplikacji jest możliwość przeglądania przepisów za pomocą gestów. Zatem koniec ze śladami mokrych dłoni na klawiaturze czy brudzeniem ulubionej książki kucharskiej. Wystarczy, że użytkownik przesunie dłonią w powietrzu, by na dużym ekranie komputera mógł zapoznać się z osobistymi radami uznanego mistrza sztuki kulinarnej.

Komputery Samsung AIO Serii 7 wyróżniają się metaliczną podstawą w kształcie łuku, cienkim monitorem z wytrzymałą metalową krawędzią oraz jednolitą, czarną, błyszczącą powierzchnią ekranu.

Samsung All-In-One 700A7Djest już dostępny na polskim rynku w sugerowanej cenie detalicznej 8699 PLN.

0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.