Muzyka na okrągło

Urządzenie stworzono z myślą o posiadaczach urządzeń mobilnych - dzięki interfejsowi Bluetooth doskonale współpracuje m.in. ze smartfonami, laptopami, odtwarzaczami MP3 i DVD.

Microlab MD 312 to głośnik, który umożliwia całkowitą rezygnację z plątaniny kabli, jednocześnie gwarantując dźwięk, jak nas zapewnia Microlab, przyzwoitej jakości. Jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami wykorzystującymi technikę Bluetooth, z kolei akumulator oraz uchwyt ułatwiający przenoszenie pozwalają zabrać głośnik ze sobą wszędzie tam, gdzie chcemy.

Microlab MD 312 wyposażono w chipset CSR (Cambridge Silicon Radio), dzięki czemu nie wymaga instalacji sterowników, czy oprogramowania i pozwala na bezstratną transmisję danych Bluetooth zaraz po podłączeniu urządzenia. Zestaw wykorzystuje również zintegrowany procesor sygnału cyfrowego DSP, który gwarantować ma nam przyzwoity dźwięk z wyraźnymi basami, co dodatkowo podkreśla wbudowany wzmacniacz 2.1. Dzięki własnemu źródłu zasilania (bateria litowa) mamy zapewnione 6 godzin odtwarzania bez kabla.

Choć Microlab MD 312 został stworzony z myślą o współpracy bezprzewodowej, to urządzenie potrafi również odtwarzać muzykę z urządzeń nie posiadających modułu Bluetooth. Z tyłu głośnika znajduje się tradycyjne wejście 3.5 mm, a dołączony do zestawu kabel pozwala na liniowe połączenie modelu z innymi urządzeniami, dzięki czemu możemy go używać jako standardowego głośnika stereofonicznego. Z przodu urządzenia znajduje się też panel sterowania ułatwiający bezpośrednią obsługę.

Microlab MD 312 będzie dostępny pod koniec drugiego kwartału br. w czterech kolorach (niebieskim, czerwonym, czarnym i białym), w cenie ok 220 zł.

0
Źródło: Microlab
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.