Samsung prezentuje kamerę na majówkę

Kamera Samsung HMX-F90 została opracowana jako urządzenie do rejestrowania rodzinnych wspomnień w jakości HD 1280x720/30p z 52-krotnym zoomem optycznym i 5-megapikselową matrycą CMOS.

Kamera HMX-F90 oferuje liczne funkcje, w tym ekran TFT LCD o przekątnej 2,7 cala, który uławia nagrywanie i edytowanie filmów. 52-krotny zoom optyczny i 70-krotne powiększenie Intelli-Zoom zapewniać mają przyzwoitą ostrość szczegółów. Kamera HMX-F90 rejestruje obraz wideo z rozdzielczością 1280×720/30p, czyli odpowiednią do odtwarzania wspomnień na dużym ekranie telewizora HD. Kamera ma również 5-megapikselową matrycę CMOS i obiektyw F1,8 do kręcenia filmów.

Edytowanie wideo w kamerze HMX-F90 jest ponoć łatwe. Funkcja „My Clip” pozwala wybrać i oznaczyć kilka scen w dłuższym pliku wideo i połączyć je w jeden film. Ulepszona funkcja Smart Background Music umożliwia dodanie akompaniamentu muzycznego. Użytkownicy mogą teraz automatycznie wyregulować głośność muzyki w tle całego klipu.

Inne przydatne funkcje kamery HMX-F90 to rejestrowanie poklatkowe i pauza nagrywania. Rejestrowanie poklatkowe pozwala zmniejszyć liczbę klatek rejestrowanych w ciągu sekundy. Zwiększa to dramaturgię przedstawianej historii. Funkcja pauzy nagrywania umożliwia wstrzymywanie i wznawianie filmowania bez rozpoczynania nowego pliku, co ułatwia edycję.

HMX-F90 ma również funkcję udostępniania filmów rodzinie i przyjaciołom oraz publikowanie ich w serwisach społecznościowych za pomocą przycisku One Touch Share. Wystarczy podłączyć kamerę do komputera kablem USB i wybrać wideo do udostępnienia, a oprogramowanie Intelli-studio uruchomi się automatycznie, prowadząc użytkownika przez proces wysyłania pliku.

Sugerowana cena detaliczna: 809zł

0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.