AAA wiadro prądu na aukcji kupię

Green SA rozpoczął sprzedaż energii elektrycznej na portalach aukcyjnych: Allegro oraz Ebay, choć na razie oferta ta skierowana jest do firm. Na aukcji można zaproponować swoją cenę, za jaką chcielibyśmy kupić energię. Dla osób, które nie chcą brać udziału w licytacji, jest możliwość zakupu energii w opcji KUP TERAZ i wynosi ona 289 zł netto za 1 MWh.
Wylicytuj najlepszą cenę dla swojej firmy na internetowych aukcjach

Wylicytuj najlepszą cenę dla swojej firmy na internetowych aukcjach

Okazuje się, że dzisiaj można kupić najtańszą energię dla swojej firmy na internetowych aukcjach nie wychodząc z domu czy biura. To nowy wymiar sprzedaży energii elektrycznej — podkreśla Waldemar Gałkiewicz, wiceprezes zarządu Green SA. Chcąc obniżyć rachunki w firmie, możemy kupić energię dla swojej firmy na Allegro lub Ebay.

Cały proces, jak nas zapewniono, jest prosty i nie zajmuje wiele czasu. Po zakupie energii konsultant z Green SA kontaktuje się z kupującym i realizuje w jego imieniu wszystkie formalności związane ze zmianą dotychczasowego sprzedawcy. Przy kupnie dużych ilości energii będzie można liczyć na dodatkowe upusty podpisując umowę na dłuższy okres.

Licytacja rusza od kwoty 249 zł netto. Natomiast dla osób, które chcą szybko sfinalizować zakup energii, jest opcja KUP TERAZ za kwotę 289 zł netto.

Oferty są dostępne na:

0
Źródło: Green
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.