Elektrolux: odkurzanie i… pranie mózgu

UltraSilencer Clean Your Mind to najnowszy odkurzacz od firmy Electrolux, który pomoże Ci osiągnąć Zen, w trakcie sprzątania.

Odkurzanie, czy bardziej ogólnie: sprzątanie może być formą medytacji. Kto z Was chociaż raz nie odpłynął myślami w nieznane, podczas weekendowych porządków? Monotonny dźwięk niektórych modeli odkurzaczy jest w stanie ułatwić wejście w ten stan. Od tego zaczął Electrolux projektując model Ultrasilencer: Clean Your Mind.

Bez wątpienia jest to jedno z lepszych zagrań marketingowych. Electrolux, stworzył odkurzacz, który prawie, że bez pytania nas o zdanie wprowadzi nas w stan medytacji. Program medytacyjny opracowany został przez eksperta w tej dziedzinie: dr Gunillę Lönnberg. Ultrasilencer reklamowany jest jako najcichszy odkurzacz na świecie – dzięki tej zalecie, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby podczas odkurzania odpalić sobie muzykę, stworzoną w 100% z nagranych próbek odkurzacza Electroluxa i udostępnioną, jak przystało w 2013 roku, na iTunes, serwisie SoundCloud i Spotify. Szkoda, że producent zdecydował się na wersję z „lektorem”, którego medytacyjne wskazówki wydają się być nieco irytujące.

Zobaczcie jak powstawała sama muzyka:

0
Źródło: yankodesign.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.