Polski smartwatch Boddie wkroczył na Indiegogo

Apple'owi udało się wprowadzić iPada niepostrzeżenie, dzięki czemu tablet z Cupertino nadal jest najpopularniejszym urządzeniem tego typu. Z zegarkiem firmy Apple nie będzie już tak prosto, inni producenci obserwują ruchy giganta i próbują je kopiować.

Boddie to polski produkt, który pozwoli użytkownikom w sposób dyskretny sprawdzać powiadomienia serwisów społecznościowych, nieodebrane połączenia oraz smsy. Dodatkowym atutem będzie możliwość jego używania przy pomocy gestów, które umożliwią użytkownikowi odbieranie czy też odrzucanie połączeń, a także regulację głośności słuchanej muzyki. Boddie posiada także funkcję zdalnego wyzwalania migawki aparatu, co może w końcu przyczyni się do zmniejszenia liczby tych wszystkich fotek robionych „z ręki”. Dodatkowo rozwinięta opcja treningu pozwoli mu zapisać swe wyniki, w zakresie przebiegniętych metrów, czy też spalonych kcal. Co ważne, cały produkt będzie kompatybilny z systemem Android i iOS. Nie wiadomo co z innymi systemami mobilnymi.

– Decydując się na platformę crowdfundingową postawiliśmy na dwie jej cechy: szybkie pozyskanie pieniędzy na realizację projektu, a także na możliwość stworzenia bliskiej relacji z nabywcami, która jest częścią naszej idei marki. Oddanie produktu w ręce zwykłych ludzi pozwala dokonać oceny własnego pomysłu, tego czy się on przyjmie czy też nie, a także przyczynia się do wprowadzania różnych zmian, w zgodzie z alarmowanymi potrzebami nabywców – mówi Paweł Tomczyk, CEO Rearden Technology S.A.

– Osoby wspierające Indiegogo będą miały okazję pomóc nam w realizacji projektu, poprzez składanie swoich ofert wsparcia już od 1$ – dodaje Tomczyk.

Dodatkowo na stronie zostanie zaprezentowany film promujący sam produkt. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź: http://www.indiegogo.com/projects/meet-boddie-the-smartwatch-evolution

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.