Samsung Galaxy S3 eksplodował podczas ładowania

Cała sytuacja została opisana na portalu społecznościowym reddit. Jak informuje właściciel, Galaxy S3 został przed snem podłączony do ładowarki.

Godzinę później coś obudziło właściciela telefonu. Był to dziwny, piszczący i głośny dźwięk, a po chwili czuć było dziwny zapach. Okazało się, że przyczyną zamieszania był Samsung, który właśnie stanął w płomieniach. Do jego zgaszenia potrzebna była szklanka wody, ale były właściciel Galaxy musi też kupić sobie nowy materac łóżka. Pozostałe szkody to poparzony palec oraz konieczność wietrzenia całego domu.

Powodem zamieszania jest nie tyle sam telefon, co bateria, która po całym zdarzeniu zmieniła się w coś o kształcie kulki. Choć zdarzenie nie trwało długo, ogień zdołał całkowicie zniszczyć nowoczesny telefon. Więcej zdjęć znajdziecie tutaj. Fotografie napuchniętej baterii znajdują się w osobnym albumie.

Użytkownik o pseudonimie vizionx1208 twierdzi, że telefon był w całości oryginalny – włącznie z baterią ładowarką oraz oprogramowaniem, które nawet nie zostało zrootowane. Wiemy, że osoba już nawiązała kontakt z firmą Samsung, aczkolwiek jeszcze nie poinformowała jak rozwinęła się sprawa.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.