Samsung podłącza pralkę do Internetu

Obsłużysz ją za pomocą smartfona.

Chyba każdemu z nas zdarza się włączyć pranie, ale nie mieć siły rozwiesić ubrań. Leżą więc kilka godzin w bębnie, a potem są tak pomięte, że trudno je wyprasować. Teraz możemy włączyć pranie za pomocą smartfona będąc poza domem i będzie ono gotowe, jak tylko się pojawimy. Dzięki systemowi Smart Control cały proces prania – od włączenia do końca – możemy kontrolować na przykład przez smartfon lub tablet. Na zakończenie pralka wyśle nam sygnał, że ubrania są gotowe do rozwieszenia.

Nowa pralka Samsung została wyposażona w Smart Check, czyli automatyczny system monitorowania błędów. Smart Check wykrywa i diagnozuje problemy na wczesnym etapie oraz proponuje najlepsze rozwiązanie. Dzięki temu ani my, ani wezwany serwisant z firmy Samsung nie traci czasu na szukanie usterki. Funkcja Smart Check współpracuje z funkcją Smart Control, przesyłając powiadomienia na nasz smartfon, gdy tylko pojawią się jakiekolwiek kłopoty.

Aby system Smart Control mógł działać musimy mieć w domu bezprzewodowy dostęp do internetu. Natomiast sygnały z naszej pralki możemy odbierać na urządzeniach z systemem Android lub iOS.