CM Storm Havoc: nowa myszka dla graczy

Zdaniem producenta znakiem rozpoznawczym nowego gryzonia jest bardzo wysoka precyzja działania, co czyni go idealnym rozwiązaniem nawet dla najbardziej wymagających graczy.

Mysz CM Storm Havoc, podobnie jak flagowy model Sentinel Advance II, wyposażona jest w zaawansowany sensor laserowy Avago 9800, który umożliwia pracę z maksymalną rozdzielczością 8200 DPI. Dodatkowo gracze otrzymują bardzo czuły przełącznik zmiany rozdzielczości pozwalający na swobodną zmianę trybu pracy, co jest szczególnie przydatne w grach FPS.

Na obudowie Havoc znaleźć można 8 programowalnych przycisków. Dostępne na www.cmstorm.comoprogramowanie umożliwia pełną konfigurację ustawień myszy. Dzięki temu użytkownik może zaprogramować sobie własne makra.

CM Storm Havoc również całkiem nieźle się prezentuje. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, w tym specjalnej powłoki gumowej, która zapobiega ślizganiu się dłoni.

Dodatkowe funkcje myszy to:

·128 KB wbudowanej pamięci, która umożliwia zapisanie do 4 makr oraz 5 profili. Funkcja szczególnie przydatna dla aktywnych graczy, często biorących udział w różnego rodzaju turniejach i imprezach typu LAN Party.

·Wysokiej jakości komponenty, w tym japońskie przełączniki Omron, pozłacana wtyczka USB czy kabel o długości 1,8 metra w specjalnym, bardzo trwałym i elastycznym oplocie.

Połączenie wszystkich tych elementów sprawia, że CM Storm Havoc z pewnością nie zawiedzie oczekiwań stawianych przez prawdziwych fanów gier komputerowych.

Specyfikacja:

CM Storm Havoc

Dostępne kolory

Czarny

Obudowa

Gumowana powłoka

Sensor

Laserowy, Avago 9800

DPI

8200

Częstotliwość

1000 Hz /1 ms

Prędkość

Do150 ips

Przyśpieszenie

30 g

Przyciski

8, w pełni programowalne

Wymiary

85 x 120 x 45 mm

Waga

140 g

Sugerowana cena detaliczna myszki CM Storm Havoc to: 259,00 zł brutto

Produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.