E3: SteelSeries odświeża swoją najpopularniejszą serię słuchawek

Rozpoczynając tegoroczne Electronic Entertainment Expo (popularne E3), SteelSeries, producent sprzętu dla graczy przedstawił dziś nowe modele serii słuchawek H. Specjalnie zaprojektowana scena dźwiękowa i przetworniki najnowszej generacji mają poprawić jakość i detale dźwięku.

Flagowy model SteelSeries 9H został wyposażony w technologię Dolby® Technology z dźwiękiem przestrzennym 7.1, oraz w nowe, izolujące słuchawki z podwójną obudową. Słuchawki SteelSeries 5Hv3 oraz 3Hv2 stworzono z myślą o wygodnym przenoszeniu i mobilności, oraz zwiększonym komforcie dla graczy. Seria H charakteryzuje się surowym, industrialnym designem oraz solidną konstrukcją oraz wyjątkową wytrzymałością.

Seria słuchawek H zadebiutowała na rynku elektronicznej rywalizacji w 2005 roku. Jako pierwsza zaoferowała użytkownikom wysuwany mikrofon oraz modyfikowalną scenę dźwiękową. Funkcje te były tak dobre, że na całym świecie zaczęto określać modele słuchawek z serii H jako cheating headsets.

– powiedział Bruce Hawver, dyrektor zarządzający SteelSeries.

Dwanaście lat temu wierzyliśmy, że e-sport mocno się rozwinie, i zaprojektowaliśmy cała linię produktów specjalnie na ten rosnący rynek. Dziś właśnie tej nowej generacji graczy przedstawiamy nasze nowe modele z serii H i wierzymy, że wrażenia dźwiękowe połączone z komfortem i wyjątkowymi cechami ustanowią nowe standardy wśród słuchawek dla graczy.

Słuchawki SteelSeres 9H z technologią Dolby® Technology – cena sugerowana to zaledwie €159.99

Słuchawki zostały wyposażone w zaawansowaną kartę dźwiękową USB i technologię Dolby® Technology, która oferuję użytkownikom niezłą jakość dźwięku:

 • Dolby Headphone – przestrzenny dźwięk 7.1
 • Dolby Prologic IIx – przjerzysty dźwięk przestrzenny z wieloma trybami słuchania i, jak zapewnia producent, realizmem jeśli chodzi o odwzorowanie dźwięku.

Jeśli chodzi o wygląd, to 9H mają surowy, industrialny design. Oto ich najważniejsze zalety, podkreślane przez Steelseries:

 • Unikalna, szeroka i dynamiczna scena dźwiękowa, stworzona w oparciu o tradycję i doświadczenie SteelSeries
 • Najwyższej jakości przetworniki oraz taśma mylar przy głośnikach, pozwalają na odtwarzanie dźwięku w grach bez zniekształceń
 • Wymienne kable dla PC, Mac®, tabletów i telefonów
 • Nową technologię izolacji dźwięku, dzięki zastosowaniu słuchawek z podwójną obudową oraz wygodnymi poduszkami pokrytymi dodatkową warstwą skórzanego materiału.
 • Wysuwany mikrofon zapewniający czystą komunikację głosową.
 • Pełne wsparcie oprogramowania SteelSeries Engine z nielimitowaną liczbą profili użytkownika, korektorem oraz zaawansowanymi ustawieniami mikrofonu

Kolejnym, prezentowanym na targach modelem są Słuchawki SteelSeries 5Hv3 – €79.99

Nowy model 5H został wyposażony w przetworniki najnowszej generacji z unikalną sceną dźwiękową dla czystego i dokładnego dźwięku bez zniekształceń. W słuchawkach 5Hv3 ulepszono najbardziej docenione przez użytkowników funkcje z poprzedniej wersji, w tym:

 • Wysuwany high-endowy mikrofon, zapewniający czystą komunikację głosową.
 • Nową technologię izolacji dźwięku, dzięki zastosowaniu słuchawek z podwójną obudową oraz wygodnymi poduszkami pokrytymi dodatkową warstwą skórzanego materiału.
 • Podwójnie pleciony, nylonowy kabel z wymiennymi końcówkami dla PC, Mac®, tabletów i telefonów.

Ostatnią nowością są SteelSeries 3Hv2 – €39.99

Jest to najtańszy, przez co najbardziej popularny w niektórych krajach model. 3Hv2 to wygoda, wydajność i komfort. Słuchawki można w łatwy sposób złożyć, co czyni je idealnym wyborem podczas podróży, zaś adapter umożliwia podłączenie do PC, Mac®, tabletów i telefonów.

W przeciwieństwie do innych słuchawek w tej kategorii cenowej, 3Hv2 łączą potężne przetworniki nowej generacji, dodatkową warstwę skórzanego materiału na każdej słuchawce, wysuwany mikrofon oraz miękki, gumowy kabel.

Seria SteelSeries H będzie dostępna począwszy od modeli 5Hv3 oraz 3Hv2 tego lata. Model 9H z technologią Dolby® Technology zadebiutuje tegorocznej jesieni (3. kwartał). Więcej informacji na stronie http://steelseries.com/h-series.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.