Inteligentna bransoletka do smartfona

Smartfony wpływają na każdy aspekt naszego życia osobistego i zawodowego. Używamy ich do organizacji i współpracy z innymi ludźmi.Ale często nasz tryb życia wymaga pełnej koncentracji nad obowiązkami czy zajęciami. By nie zerkać wciąż nerwowo na telefon w oczekiwaniu na pilną wiadomość dwóch projektantów z Seattle wymyśliło bransoletkę łączącą się z naszym smartfonem.

Biała, półprzeźroczysta bransoletka Embrace+ po integracji ze smartfonem zaświeci się na wybrany przez nas wcześniej kolor w momencie otrzymania e-maila, przychodzącego połączenia lub notyfikacji z Facebooka, Twittera czy Instagrama. Dzięki temu nie musimy mieć ciągle naszego telefonu pod ręką i nie tracimy czasu na sprawdzanie powiadomień w momencie wykonywania innych czynności.

Embrace+ przypominającą wyglądem popularne bransoletki żelowe będzie dostępna w uniwersalnych rozmiarach dla kobiet i mężczyzn. Dzięki temu, że będzie także wodoodporna jak znalazł przyda się na wakacjach. Bateria powinna wystarczyć na 10 godzin przy założeniu, że otrzyma się 100 powiadomień dziennie. Na chwilę obecną powinna współpracować ze wszystkimi smartfonami działającymi na systemach Android 2.3 i wyższym oraz iOS 5 i 6.

Bransoletka odniosła już sukces na Kickstarterze zdobywając 264 tys.$ z wymaganych 80 tys.$. Pojedynczy model Embrace+ kosztował 49$. Niestety twórcy nie podali jeszcze nawet przybliżonej daty wdrożenia produktu na rynek, ale każdy zainteresowany może wypełnić krótki formularz na stronie autorów, by w odpowiednim momencie otrzymać powiadomienie.

0
Źródło: Kickstarter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.