Jak wygląda nowy system Apple? Dużo zdjęć z iOS 7

Nowy system operacyjny Apple iOS 7 jak już pewnie wiecie – to największa zmiana od czasu wprowadzenia pierwszego iPhone w 2007 roku.

Do tego momentu system operacyjny wyglądał niemal identycznie z każdą kolejną wersją. Wyjątkiem było wprowadzenie nieco odświeżonego wyglądu przy okazji iOS 4, ale od tego czasu znów niewiele się zmieniło.

Aktualna wersja podąża za nowymi trendami, rezygnuje ze skeumorfizmu, czyli nawiązywania graficznego do klasycznych odpowiedników aplikacji, jak np. papierowy kalendarz. Z czym nam się to kojarzy? Oczywiście z bardzo ascetycznym Windows Phone i z Androidem, który od wersji 4.0 podąża w podobnym kierunku.

W Sieci pojawiają się już pierwsze zrzuty ekranu prezentujące iOS 7 w całości. Część użytkowników jest zachwycona nowym stylem, inni zaś wręcz przeciwnie. Z tego powodu powstają blogi jak np.

Jony Ive Redesigns Things

, czy też pełne przejęcia

wpisy developerów

dotyczące przywrócenia części efektów graficznych w finalnej wersji iOS7.

Więcej zrzutów ekranu znajdziecie w galeriach stworzony przez użytkowników na imgur. Jedna z nich jest

tutaj

, a kolejna

tutaj

. A jak wam się podoba najnowsza odmiana systemu operacyjnego Apple?

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.