Największy na świecie telewizor LED już w Polsce!

Firma Sharp poinformowała o wprowadzeniu na rynek gigantycznego, 90-calowego telewizora Sharp AQUOS LED LC-90LE757.

Model Sharp Aquos 3D LED LC-90LE757 jest największym telewizorem LED na świecie dostępnym w seryjnej produkcji. Jest to telewizor Full HD o pełnym podświetleniu LED. Zastosowano w nim panel X-Gen UV

2

A 3D, procesor Clear Picture oraz technologię Active Motion 200.

Urządzenie umożliwia dostęp do internetu za pomocą otwartej przeglądarki Aquos NET+. Pozwala ona na surfowanie w sieci, łatwą integrację z urządzeniami mobilnymi oraz dostęp do usług VOD i Skype. Jest również wyposażony w nową aplikację firmy Sharp – Aquos Remote Lite dla systemów iOS i Android, która zamienia smartfon w pilot wyposażony we wszystkie potrzebne funkcje, a także umożliwiającą proste i intuicyjne przeglądanie internetu. Telewizor ma wbudowany potrójny tuner HD (DVB-T/DVB-C/DVB-S2) oraz odtwarzacz multimedialny, który umożliwia odtwarzanie zdjęć, filmów i muzyki z pamięci USB lub bezpośrednio z sieci domowej.

Telewizor Sharp o przekątnej 90 cali dostępny jest w sprzedaży od czerwca 2013. Cena to ok. 60 000 zł.

0
Źródło: Sharp
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.