„Apple szuka swojej drogi”

Jedna z największych firm na świecie jest ostatnimi czasy krytykowana za to, że nie wyznacza już trendów, jak kiedyś. Steve Wozniak, współzałożyciel Apple'a, uważa, że to przejściowe.
Steve Wozniak

Steve Wozniak

Praktycznie każdy nowy produkt firmy Apple to była zupełna nowość na rynku, którą inni zazdrośnie próbowali naśladować. iPod, iTunes, iPhone czy iPad – te produkty zdecydowanie zmieniły rynek. Od lat jednak Apple nie zaprezentował nic równie innowacyjnego. Steve Wozniak, współzałożyciel Apple’a, dalej jednak uważa, że jego firma jest „wspaniała. –

Wydaje mi się, że Apple jest teraz w jednym z tych okresów, w których czeka na swój następny wielki kierunek rozwoju — stwierdził.

iPhone 5 i iOS 6, dla niektórych, były „rozczarowaniem” z uwagi na brak oryginalności i stagnację. Po Sieci krążą jednak plotki na temat „iWatch”, czyli zegarka, który wkrótce ma pojawić się w ofercie Apple’a. Ten pomysł ekscytuje również Wozniaka. –

Tak sobie myślę, o kurczę, po prostu chciałbym mieć iPhone;a na nadgarstku i móc mu zadawać pytania, tak jak Siri, lub kazać mu odtwarzać jakiś kawałek muzyczny — mówił.

Steve Wozniak od lat nie pracuje już w Apple. Niewykluczone jednak, że z uwagi na to, że jest współzałożycielem tej firmy, wie więcej niż „zwykli śmiertelnicy”. Czy tymi słowami potwierdza on to, że Apple faktycznie pracuje nad inteligentnym zegarkiem? Przekonamy się, najprawdopodobniej, jeszcze w tym roku.

0
Źródło: Phys.org
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.