„Nie będę rozmawiał o elektronice odzieżowej”

W Microsofcie zaszły wielkie zmiany. Steve Ballmer całkowicie przebudował strukturę firmy mając nadzieję, że to pomoże jej szybciej reagować na zmiany na rynku. Pozostało jednak wiele pytań bez odpowiedzi. Dyrektor Microsoftu postanowił więc zdradzić nieco więcej informacji.
Steve Ballmer

Steve Ballmer

W wywiadzie dla witryny Businessweek, Steve Ballmer podzielił się kilkoma informacjami na temat nowej struktury Microsoftu. Zdradził on, że Rick Rashid, były szef działu Microsoft Research, będzie teraz pracował w dziale systemów operacyjnych. –

Nie będzie menadżerem, a jednym z głównych architektów. To jest poletko Ricka. Jesteśmy szczęśliwi, że jest w naszych szeregach — stwierdził.

Z co z Terrym Myersonem, nowym szefem działu systemów operacyjnych, który teraz będzie współpracował z Julie Larson-Green, nową szefową działu urządzeń? Ballmer zdradził, że oboje będą się ze sobą spotykać co tydzień, by móc wzajemnie konsultować ze sobą swoje plany.

Niestety, Ballmer nie zdradził czym będzie zajmował się Craig Mundie i o co chodzi z nowym, tajnym projektem, któremu będzie szefował. Unikał też pytania na temat inteligentnych zegarków, okularów i innych formach elektroniki odzieżowej. –

To jedno z tych pytań, na które raczej nie odpowiem — stwierdził.

Źródło: Businessweek
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.