Asus G750JH – nowe, potężne notebooki dla graczy już w Polsce

Na naszym rynku pojawił się najnowszy przedstawiciel gamingowej serii G – ASUS G750JH. Notebook został wyposażony w potężne podzespoły, które bez problemu mają radzić sobie ze wszystkimi najnowszymi grami.

W notebooku G750JH moc obliczeniową zapewniają najnowsze procesory czwartej generacji Intel Core i7-4700MQ, a za jakość grafiki odpowiada karta graficzna GeForce GTX 780M z pamięcią 3072 MB GDDR5, obsługująca technologię 3D Vision. G750JH posiada też 16 lub 32 GB RAM. Notebook wyposażono w dysk HDD o pojemności 1 TB. W zestawie znajdziemy też elementy montażowe, które pozwolą zamontować drugi dysk SATA. Na rynku znajdziemy też wersje wyposażone w hybrydowy zestaw dysków (dyski 250 GB SSD SATA III oraz 1 TB HDD).

Komputer, którego wzornictwo zostało zainspirowane amerykańskim myśliwcem F-117 Stealth, jest wyposażony w pełen zestaw portów m. in. cztery szybkie porty USB 3.0 oraz port Thunderbolt, który zapewnia przesył danych o prędkości nawet do 10GB/s. Za dźwięk odpowiadają technologia SonicMaster oraz system ROG AudioWizard. Komputer posiada też pełnowymiarową, podświetlaną klawiaturę. 8-komorowa bateria oferuje pojemność 5200 mAh.

Zamontowane w tylnej części wentylatory odprowadzają ciepło bezpośrednio z kluczowych podzespołów – procesora oraz karty graficznej. Ciepło odprowadzane jest z tyłu notebooka, co ma znacznie wpływać na komfort pracy.

Model G750JH jest już dostępny w sprzedaży. Ceny różnią się w zależności od konfiguracji urządzenia i rozpoczynają od 7699 złotych

.

0
Źródło: Asus
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.