iPhone 5S „pod koniec września”

Wiemy już jaki będzie nowy system mobilny Apple'a, czyli iOS 7. A co z nowym smartfonem? Dave Smith z International Business Times, "obliczył" jego datę premiery.
Tak ponoć wygląda iPhone 5S

Tak ponoć wygląda iPhone 5S

Według Dave’a Smitha, Apple trzyma się stałego harmonogramu jeżeli chodzi o premiery nowych urządzeń. Jego zdaniem, iPhone 5S pojawi się na rynku 20 września, czyli dwa dni po premierze iOS-a.

Apple ma jednak ponoć jeszcze jednego asa w rękawie. Kilka tygodni po premierze iPhone’a 5S, ma się pojawić nazywany roboczo przez media iPhone 6. Ma on być przeznaczony dla mniej wymagającej klienteli. Oba telefony mają zostać zaprezentowane 10 września.

iPhone 5S, według niepotwierdzonych informacji, ma być wyposażony w jeszcze lepszy aparat, podwójną lampę błyskową LED, nowy procesor firmy Apple i wbudowany w przycisk Home czytnik linii papilarnych.

Tańszy iPhone 6 ma być mieszanką iPhone’a 5, iPoda touch i iPoda Classic, cokolwiek by to nie znaczyło. Obudowa ma być wykonana w plastiku i być dostępna w kilku wersjach kolorystycznych.

Jesienią ma nie zabraknąć też iWatcha, który zdaniem Smitha zostanie zaprezentowany w październiku, tak jak nowy iPad i iPad Mini Retina.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.