Konkurs GET DIRTY: czwarte wyróżnione zdjęcie!

Brudny... Brudniejszy... Najbrudniejszy! Trwa niezwykły konkurs dla lubiących "porządek inaczej", którzy postanowili zmienić swoje biurko i komputer w najczystsze miejsce na Ziemi. Wspólnie z firmą Colorovo chcemy wam w tym pomóc!

Przysyłacie nam zdjęcia swoich biurek, miejsc pracy, komputerów, a my wybieramy najciekawsze z nich.

„Najciekawsze” oznacza w kontekście tego konkursu „dość mocno zabrudzone”, „nieuporządkowane”, ale równocześnie wyróżniające się w jakiś inny sposób.

Zdjęcia publikowane są przez nas na bieżąco w Galerii konkursu.

Czwarte wyróżnione zdjęcie

Oto czwarte wybrane przez nas zdjęcie. Tym razem jest nieco bardziej „analogowo”. Jego autor, zanim zdigitalizuje swoje prace, tworzy je za pomocą klasycznych narzędzi malarskich. Jak nietrudno się domyślić, w malowaniu pomaga mu „kreatywny nieporządek”. Przynajmniej jest „colorovo”, i to nie tylko z powodu zalotnego napisu, który bez wątpienia jest mrugnięciem okiem do naszego sponsora;-)

Wyróżnione zdjęcie otrzymuje od nas poniższy zestaw czyszczący, który, mamy nadzieję, pomoże zlikwidować nieporządek po ciężkiej acz kreatywnej pracy. Zarówno ono, jak i reszta w konkursowej galerii, dalej walczą o główną nagrodę.

Autorom trzech najciekawszych zdjęć co tydzień przyznajemy nagrody pocieszenia
(zestawy materiałów czyszczących marki Colorovo). Jeden już rozdaliśmy.

Zwycięzca całego konkursu otrzyma tablet Colorovo CityTab Vision
o wartości 442,80 złotych!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.