Konkurs GET DIRTY: drugie wyróżnione zdjęcie!

Brudny... Brudniejszy... Najbrudniejszy! Trwa niezwykły konkurs dla lubiących "porządek inaczej", którzy postanowili zmienić swoje biurko i komputer w najczystsze miejsce na Ziemi. Wspólnie z firmą Colorovo chcemy wam w tym pomóc!

Przysyłacie nam zdjęcia swoich biurek, miejsc pracy, komputerów, a my wybieramy najciekawsze z nich.

„Najciekawsze” oznacza w kontekście tego konkursu „dość mocno zabrudzone”, „nieuporządkowane”, ale równocześnie wyróżniające się w jakiś inny sposób.

Zdjęcia publikowane są przez nas na bieżąco w Galerii konkursu.

Drugie wyróżnione zdjęcie
Auć...

Auć…

Oto drugie wybrane przez nas zdjęcie. Sami przyznacie, że jego autorowi zestaw czyszczący się zdecydowanie przyda. A najlepiej w kilku egzemplarzach. Zdjęcie zostało wykonane na tyle umiejętnie, że aż czuć podły zapach, jaki bez wątpienia czuć podczas pracy przy tym biurku. Gratulujemy i mamy nadzieję, że zestaw od Colorovo pomoże…

Wyróżnione zdjęcie otrzymuje od nas poniższy zestaw czyszczący. Zarówno ono, jak i reszta w konkursowej galerii, dalej walczą o główną nagrodę. Zdjęcia cały czas można nadsyłać!

Autorom trzech najciekawszych zdjęć co tydzień przyznajemy nagrody pocieszenia
(zestawy materiałów czyszczących marki Colorovo). Jeden już rozdaliśmy.

Zwycięzca całego konkursu otrzyma tablet Colorovo CityTab Vision
o wartości 442,80 złotych!

  • Uwaga! Jednym z warunków konkursu jest również polubienie stron Facebooka firmy Colorovo oraz portalu CHIP.pl.

ZAPRASZAMY DO KONKURSU!!!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.