Konkurs GET DIRTY: trzecie wyróżnione zdjęcie!

Brudny... Brudniejszy... Najbrudniejszy! Trwa niezwykły konkurs dla lubiących "porządek inaczej", którzy postanowili zmienić swoje biurko i komputer w najczystsze miejsce na Ziemi. Wspólnie z firmą Colorovo chcemy wam w tym pomóc!

Przysyłacie nam zdjęcia swoich biurek, miejsc pracy, komputerów, a my wybieramy najciekawsze z nich.

„Najciekawsze” oznacza w kontekście tego konkursu „dość mocno zabrudzone”, „nieuporządkowane”, ale równocześnie wyróżniające się w jakiś inny sposób.

Zdjęcia publikowane są przez nas na bieżąco w Galerii konkursu.

Trzecie wyróżnione zdjęcie

Oto trzecie wybrane przez nas zdjęcie. Jak zapewnia nas jego autor, zostało ono wykonane „na spontanie” i nie było wcześniej specjalnie przygotowane na potrzeby konkursu. Jeżeli to prawda, to jesteśmy pod dużym wrażeniem. Może i jest ono praktyczne, wszak wszystko jest pod ręką, a skarpetki dodatkowo zapewniają miękkie i przytulne oparcie… 😉

Wyróżnione zdjęcie otrzymuje od nas poniższy zestaw czyszczący. Zarówno ono, jak i reszta w konkursowej galerii, dalej walczą o główną nagrodę.

Autorom trzech najciekawszych zdjęć co tydzień przyznajemy nagrody pocieszenia
(zestawy materiałów czyszczących marki Colorovo). Jeden już rozdaliśmy.

Zwycięzca całego konkursu otrzyma tablet Colorovo CityTab Vision
o wartości 442,80 złotych!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.