Obudowa iPhone’a 5S i „iPhone’a Lite” na zdjęciach

Im bliżej września i zakładanej premiery nowych smartfonów Apple'a, tym więcej przecieków, z których dowiadujemy się coraz więcej na temat urządzeń.

Tym razem mamy dla was zdjęcia kolorowych obudów tak zwanego iPhone’a Lite, czyli tańszej wersji smartfona Apple z poliwęglanową obudową. Chociaż nadal oficjalnie nie wiemy, czy firma z Cupertino w ogóle planuje wydać takie urządzenie na rynek, to pogłosek na jego temat pojawia się w Internecie coraz więcej. Powyższe i poniższe zdjęcia zostały opublikowane przez tajwański serwis AppleDaily, który powołuje się na swoje źródła.

To jednak wszystko, bowiem tajwański serwis ma także zdjęcia aluminiowego iPhone’a 5S, a konkretniej jego tylnej i przedniej obudowy, w której znaleźć się ma 4-calowy ekran IGZO o rozdzielczości 1136 x 650 pikseli (przy 326 ppi), 2 GB pamięci RAM, 12-megapikselowy aparat cyfrowy, a także łączność LTE. Procesor ma pozostać taki sam, jak u poprzednika, ale Apple ma zaktualizować grafikę: zamiast PowerVR SGX 554MP3 z trzema rdzeniami na pokładzie 5S ma znaleźć się czterordzeniowy procesor graficzny.

Według pogłosek, iPhone Lite w wersji 16 GB ma kosztować 349 dolarów. Modele o pojemności 32 i 64 GB mają kosztować odpowiednio 449 oraz 549 dolarów.

0
Źródło: GSM Arena
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.