Odrzutowiec dla graczy od Palita

GeForce GTX 760 z ciekawym systemem chłodzenia.

Palit JetStream to nowy system chłodzenia oraz zoptymalizowane możliwości podkręcania. Kolejną kartą z serii JetStream jest Palit GeForce GTX 760 JetStream, która oferować ma fabryczne podkręcenie, niski poziom hałasu oraz potężny system chłodzenia dla odpowiedniego rozprowadzenia ciepła.

Jeżeli chodzi o wydajność przy podkręcaniu, Palit GeForce GTX 760 JetStream posiada zintegrowany DrMOS. Jest to zoptymalizowany pakiet multi-chip zaprojektowany by dostarczać wysokie napięcie obwodowe, niski poziom zakłóceń oraz niski poziom emisji ciepła.

Palit GeForce GTX760 JetStream posiada dwa 90mm wiatraki które zostały rozmieszczone w strategicznych miejscach w celu efektywnego odprowadzenia ciepła z PCB. Wszystkie wiatraki TurboFan Blade zostały zaprojektowane tak, by wytwarzać potężny strumień powietrza oraz wysokie ciśnienie. Seria JetStream posiada potężny system chłodzący, który nie generuje nadmiernego hałasu. Producent zapewnia, co jeszcze zweryfikujemy w testach, że Palit GeForce GTX 760 JetStream jest 10°C chłodniejszy i cichszy o 5dB w porównaniu do podobnych kart.

W celu zoptymalizowania funkcji serii GeForce, Palit stworzył narzędzie „ThunderMaster” dzięki któremu można maksymalnie podkręcić kartę. System ten w pełni obsługuje technologię Nvidia GPU Boost w celu monitorowania taktowania zegara – zapewnić ma to bezpieczną pracę GPU przy wysokiej liczbie klatek na sekundę. Narzędzie to oferuje równiez dostosowywanie ustawień, wliczając w to górną granicę temperatury GPU oraz kontrolę liczby klatek na sekundę.