Pierwszy polski tablet z ekranem 3D

Colorovo CityTab Vision 8" to pierwszy w Polsce tablet wyświetlający prawdziwy obraz 3D. Ekran daje możliwość oglądania filmów, zdjęć oraz wyświetlania gier z zastosowaniem efektu 3D bez konieczności używania specjalnych okularów.

Głównym atutem tabletu jest ekran TFT, w którym zastosowano technologię soczewkową, zwaną również multiparalaksą lub autostereoskopią – umożliwiającą oglądanie filmów oraz zdjęć z głębią obrazu 3D bez dodatkowych akcesoriów.

Sercem nowego Vision 3D jest procesor Dual Core 1,5 GHz współpracujący z procesorem graficznym Mali-400. 8-calowy wyświetlacz TFT ma rozdzielczość 1280×800 px., a do dyspozycji jest 16 GB pamięci.

Tablet można połączyć z Internetem za pomocą sieci bezprzewodowej WiFi, jak również poprzez kompatybilny zewnętrzny modem GSM.

„Marka Colorovo wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i cały czas rozwija swoją ofertę o nowe produkty. Nie chcemy, aby w Polsce nowinki technologiczne można było oglądać tylko w telewizji. Jesteśmy rodzimą marką i jako pierwsi w kraju zdecydowaliśmy się na wprowadzenie tabletu z technologią autostereoskopii, która daje możliwość wyświetlenia obrazu z trójwymiarową głębią, bez konieczności używania specjalnych okularów. To zdecydowany przełom na naszym rynku, który sprawi, że jakość doświadczeń płynących z oglądania filmu, która do tej pory była dostępna jedynie w kinie lub w domowym zaciszu, możemy zabrać wszędzie.” — mówi Maciej Michalski Product Manager marki Colorovo

Przedstawiciele Colorovo zakładają, że koszt zakupu urządzenia dla odbiorcy końcowego nie przekroczy 1099 zł. Produkty Colorovo są dostępne w całej sieci dystrybucji grupy ABC Data, a od połowy 2012 r. obecne są również w największych polskich platformach sprzedażowych, takich jak np.: Media Markt, Agito.pl, Morele.net oraz NEO24.pl.

0
Źródło: Colorovo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.