Google Nexus 7 jednak nie taki doskonały

Pierwsze emocje dotyczące nowego tabletu Google Nexus 7 już opadły. Chociaż urządzenie zebrało świetne recenzje, okazuje się też że ma pewne problemy.

Dla przypomnienia, nowy Nexus 7 ma wyświetlacz LCD o rozdzielczości 1920×1200 pikseli, 4-rdzeniowy procesor Snapdragon S4 Pro taktowany zegarem 1,5 GHz, 2 GB pamięci RAM i występuje w opcjach z pamięcią 16 i 32 GB. Do tego jego ceny zaczynają się od 229 dolarów, więc nikogo nie dziwi że większość recenzentów rozpływa się nad najnowszym tabletem Google.

Tymczasem okazuje się, że po dłuższym używaniu nowego tabletu wychodzą pewne niedociągnięcia. Pierwszym z nich są problemy z GPS-em, który potrafi utracić informacje o swoim położeniu. Dziś okazuje się, że także wyświetlacz ma pewne problemy. Choć przy standardowej obsłudze raczej tego nie zauważymy, to osoby intensywnie korzystające z multi-touch (np. w grach) mogą mieć pewne uwagi.

Problem dosyć wyraźnie widać na poniższym filmie, gdzie ekran dotykowy potrafi zgubić położenie palców użytkownika. Na uwagi użytkowników zdążyli już zareagować pracownicy Google, którzy uspokajają że pracują nad rozwiązaniem obu problemów.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.