LG Optimus G2 z obsługą jeszcze mniejszych kart Nano SIM

Optimus G2 to nadchodzący flagowy smartfon coraz większego gracza na rynku smartfonów, czyli firmy LG.

Chociaż opinia o telefonach LG nie była zbyt dobra przez długi, długi czas, warto wspomnieć że to właśnie ten koreański producent stoi za flagowym smartfonem Google – Nexus 4. LG prócz Nexusa stworzył również model Optimus G1, który pod względem parametrów niewiele różnił się od Nexusa 4.

Obecnie producent szykuje się do wprowadzenia nowej wersji Optimusa, oznaczonej symbolem G2. Co wiemy o nowym smartfonie? Będzie miał wyświetlacz jeszcze większy, niż Galaxy S4. 5,2″ o rozdzielczości 1080p sprawia, że to już bardziej phablet, niż typowy smartfon. Wiadomo także, że przyciski regulacji głośności będą umieszczone… na tylnej ściance urządzenia.

Tymczasem portal

Nowhereelse.fr

donosi, że G2 nie będzie miał czytnika linii papilarnych – a taka plotka już poszła w świat. To, co wzięto za czytnik jest niczym innym, jak zwykłym przyciskiem blokady ekranu. Tyle, że na tylnej ściance obudowy. Ostatnią nowością jest informacja o karcie SIM. Nie znajdziemy tu standardowego gniazda Mini SIM, ani nawet Micro SIM, który pojawił się w Apple iPhone. G2 będzie korzystał z nowego, jeszcze mniejszego standardu Nano SIM.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.