Polcon 2013: konkurs „Fantastyczne rysowanie, fantasyczna technologia”

Jeśli wybierasz się na tegoroczny Polcon, który odbywa się w dniach 29.08 - 1.09.2013r. w budynkach Kampusu Głównego Politechniki Warszawskiej i chciałbyś zobaczyć jak profesjonalni graficy tworzą cyfrowe ilustracje, a przy okazji wygrać atrakcyjny sprzęt koniecznie odwiedź nasze stoisko!

Amatorzy technologii starych i nowych znajdą na naszym stoisku różne ciekawostki, o których pisaliśmy Wam wcześniej. Ale oprócz tego chcemy zaprosić Was do wspólnej zabawy z cyfrową sztuką. Podczas trwania konwentu będziecie mogli przyjrzeć się z bliska jak nasz dyrektor artystyczny, Piotr Sokołowski, tworzy od podstaw ilustracje z gatunku science fiction i fantasy. To nie lada gratka dla tych z Was, którzy chcieliby przejść w ekspresowym tempie kurs z technik rysunku i sprawdzić na własnej skórze, który sprzęt spełniłby Wasze oczekiwania. Poniżej możecie zobaczyć niektóre prace Piotra:

Ponadto każdy odwiedzający, który posiada zarejestrowane konto w naszym portalu będzie mógł wziąć udział w rysunkowym konkursie. Uczestnik zostanie poproszony o wykonanie ilustracji w jednej z trzech kategorii („Projekt pojazdu kosmicznego”, „Steampunkowa postać” lub „Fantastyczny antagonista”) w czasie 30 minut. Zwycięskie prace zostaną nagrodzone tabletem firmy Wacom (wartość 1500 zł), rysikiem do iPada rozpoznającym poziom nacisku – Intuos Creative Stylus (wartość 450 zł) oraz rysikiem do ekranów dotykowych będącego równocześnie cienkopisem – Bamboo Stylus Dup (wartość 150 zł). Każdy uczestnik biorący udział otrzyma także drobny upominek.

Wybrane prace zostaną zaprezentowane na łamach CHP.pl

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.