Samsung stworzył najgorszą reklamę dysków SSD?

Gra aktorska i problemy o których mówią reklamowi użytkownicy spowodują, że zrezygnujesz z zakupu SSD.

Niewiele osób spoza środowiska komputerowego zdaje sobie sprawę z tego, że wymiana dysku z HDD na SSD ma ogromne znacznie, jeżeli chodzi o wydajność komputera. Wydajność nośnika danych jest ważniejsza, niż taktowanie procesora, czy nawet pojemność pamięci RAM, a zakup SSD zwyczajnie daje komputerom drugą młodość.

Firma Samsung postanowiła stworzyć reklamę, która zachęci użytkowników do przejścia na dyski SSD, a przy okazji pokazać (całkiem niezłą) serię urządzeń Samsung 840 Evo. Z filmu możemy dowiedzieć się, co zmienia przejście na SSD i że proces wymiany dysku jest w gruncie rzeczy bardzo prosty i to jeszcze rozumiemy.

Niestety gra aktorska i scenariusz całego filmu można śmiało określić jako mało przekonujący. Problem zauważyli też użytkownicy portalu reddit, którzy stwierdzili, że Samsung prawdopodobnie zatrudnił najgorszych aktorów na świecie. Niestety reklama w magiczny sposób znika z Internetu, ale wciąż powstają nowe mirrory. Gdyby film poniżej przestał działać, spróbujcie kliknąć tutaj.

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News