Dwustronne USB w sprzedaży w Polsce

Znacie to, prawda? Chleb zawsze spada na podłogę posmarowaną stroną, a końcówka USB (typu A) wsadzona do portu zawsze pasuje... za drugim razem. Tak już to ktoś złośliwie zaprojektował, że na pierwszy rzut oka (bo po przyjrzeniu się, już nie) z obu stron wygląda identycznie.

Dlatego kable firmy Delock, które weszły właśnie na polski rynek, to właśnie taka mała rzecz, która cieszy. Specjalna konstrukcja końcówki typu A sprawia, że bez względu na orientację wtyczki względem portu USB, kabel zawsze będzie pasował już za pierwszym razem.

Nie chodzi przy tym o jeden kabel, ale całą serię kabli i przedłużaczy USB 2.0. Każdy z nich na jednym końcu posiada dwukierunkowy wtyk USB, kątowy bądź prosty, zaś po drugiej stronie mamy do dyspozycji złącza: USB BM, USB mini, USB micro, także przedłużacze USB AM-AF o długości od 1 m do 5 m.

Wszystkie kable, których polskim dystrybutorem jest Impakt, objęte są 3-letnią gwarancją, a ceny detaliczne zaczynają się od 9,9 zł .

Warto przy okazji wspomnieć o wynalazku polskiego studenta, który również poradził sobie z problemem wtyczki USB typu A, choć w nieco inny sposób. Pisaliśmy o nim tutaj.

Źródło: Impakt
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.