Oto największy iPhone świata!

Pamiętacie Microsoft Surface? Nie, nie chodzi nam o te nowe kolorowe urządzonka, tylko o interaktywny stół Microsoftu. Być może już niedługo pojawi się konkurencja dla lekko zapomnianego projektu Microsoftu. Oto TableConnect!

Urządzenie jest dokładnie tym, na co wygląda. To ogromny interaktywny stół, do którego podłączymy nasz smartfon lub tablet. Po podłączeniu, TableConnect wykryje system operacyjny zainstalowany na naszym urządzeniu i wyświetli zawartość naszego telefonu na dużym ekranie. Zresztą zobaczcie sami:

Fajne? Oczywiście, że tak. Nie wiadomo jednak, czy projekt jest wystarczająco atrakcyjny, żeby uzbierać na siebie na stronie Indiegogo. Twórcy potrzebują 45 000 € (czyli nieco powyżej 190 tysięcy zł) – bynajmniej nie jest to kwota niemożliwa do zebrania. Podejście do projektu również przeprowadzone jest mądrze: ConnectTable można kupić w dwóch rozmiarach:

  • „60” – 167×100×72 cm (dł x szer. x wys)
  • „32” – 92,6×56,4×40 cm

Tylko… kto to kupi? Większy model ma kosztować około 25 000 euro, mniejszy będzie o 10 000 euro tańszy. To pierwszy poważny minus.

Drugi, trochę mniej spektakularny, to kwestia współpracy z urządzeniami Apple’a. Twócy ConnectTable co prawda chwalą się tym, że ich stół współpracuje bezbłędnie z każdym iPadem i iPhonem, ale potem, nieco mniejszą czcionką i trochę niżej na stronie informują o tym, że urządzenia Apple’a wymagają jailbreake’a, aby były w pełni kompatybilne z ich interaktywnym stołem.

0
Źródło: Indiegogo.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.