Polska gra SuperHot dostała zielone światło na Steamie

Gra powstała podczas konkursu 7DFPS, gdzie w krótkim czasie uczestnicy musieli stworzyć grę od podstaw. Okazała się na tyle wyjątkowa, że obecnie bije rekordy popularności na Steamie.

Superhot opiera się na prostym, ale oryginalnym

pomyśle

. Gdy nasza postać się nie rusza czas prawie stoi w miejscu – możemy dokładnie prześledzić trajektorie wypuszczonych w naszą stronę pocisków i zaplanować kolejny ruch. Wystarczy jednak, że zrobimy krok naprzód, by czas zaczął płynąć normalnie. Dzięki takiej mechanice gra testuje nie tylko naszą taktykę, ale także i zręczność. Mimo tego, że Superhot jest na razie prototypem stworzonym na

potrzeby

konkursu i pod względem grafiki jest bardzo ascetyczny to nie można odmówić mu

świetnej

grywalności. Dlatego też produkcja zyskała ogromną popularność na platformie Steam. Od dzisiaj Super-Hot dostępny jest na platformie Green-Light, na której użytkownicy Steam wybierają najlepsze gry, które chcą, żeby żeby zostały opublikowane.

Liczba głosób oddanych na Super-Hot to absolutny rekord, który, mam wrażenie, nie zostanie pobity zbyt wcześnie.

Tak, czy inaczej najważniejszą informacją dla graczy jest to, że Super-Hot z prototypu przygotowanego na konkurs zmienia się powoli w pełnoprawny tytuł, w który, mam nadzieję, zagramy jeszcze w tym roku. Jeśli chcielibyście śledzić postęp prac nad grą, to najlepszym miejscem będzie jej oficjalny profil na Facebooku. A jeśli chcielibyście w grę zagrać już teraz to pobierzecie ją z oficjalnej strony gry: http://superhotgame.com/

0
Źródło: Steam
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.