Tania obudowa dla gracza

Znany producent, standard ATX, porty USB 3.0 i niska cena!

W tej standardowej konstrukcji typu MIDI TOWER można zastosować dwa rodzaje płyt głównych: ATX oraz micro ATX. Możliwości rozbudowania najnowszej konstrukcji jest wiele, producent zostawił m.in. miejsca na cztery dodatkowe wentylatory chłodzące: po jednym na ściance bocznej i tylnej oraz dwa na ściance przedniej. Dodatkowo, panel frontowy skrywa miejsca do zamontowania czytnika lub napędu, po jednym w rozmiarach: 3,5″ i 5.25″. Z kolei, wewnątrz konstrukcji znajdują się zatoki na cztery dyski o rozmiarze 3.5″ oraz trzy 2.5″ napędy pamięci masowej typu SSD.

Jedną z kluczowych cech obudowy Modecom Triks jest jej solidna i masywna konstrukcja, która stanowi ochronę dla takich elementów komputera, jak płyta główna, procesor, czy karta graficzna. Aby zapewnić wydajny dopływ chłodnego powietrza do wnętrza obudowy, zasilacz w obudowie Modecom Triks montowany jest w jej dolnej części.

Wszystkie porty i wejścia umieszczone są na frontowym panelu. Z pośród nich warto wyróżnić jeden port USB 3.0 do szybkiej wymiany danych z przenośnych dysków lub do błyskawicznego ładowania urządzeń mobilnych. Z kolei 3,5mm wejście audio HD, pozwala na podłączeniue przewodowych słuchawek lub głośników. Obudowa posiada ponadto dwa porty USB 2.0 oraz jedno wejście mikrofonowe. Komfort pracy z produktem podnosi również zastosowany beznarzędziowy system montażu dysków.

Sugerowana cena Modecom Triks: 150 Brutto PLN. Okres ochrony gwarancyjnej: 24 miesiące.